לוח שנה 2016 במתנה (וגם סיכום קטן)

02.01.16

freebie calender from 2016 מתחילה בסערה ופה, באי-שם, אנחנו מתעטפות בשמיכות, מכינות כס תה חמה ומתיישבות לתכנן את השנה הקרובה. לכבודה, אנחנו רוצות לתת לכן מתנה – לוח שנה ל-2016, שניתן להוריד למחשב על ידי לחיצה כאן ולהדפיס. 2016 מתחילה בסערה ופה, באי-שם, אנחנו מתעטפות בשמיכות, מכינות כוס תה חמה ומתיישבות לתכנן את השנה הקרובה. לכבודה, אנחנו רוצות לתת לכן מתנה – לוח שנה ל-2016, שניתן להוריד למחשב על ידי לחיצה כאן והדפסה.

2016 calendar

לחצו על התמונה להורדת לוח השנה

סיכום שנה – מבט חטוף על הפוסטים וההפקות שעלו בבלוג מאפשרות לנו לראות את הבלוג בפרספקטיבה. רעיונות שעפו באוויר ונחתו בתור יום צילומים מופרך שלא תמיד ידענו איך ייגמר, ההנאה שבהפקה, שביצירה תמיד נתנה לנו את הכוח והחשק להמשיך. אז החלטנו לחלוק איתכן את סיכום השנה שלנו. קבלו את הפוסטים שהיו פה ב-2015:

יום אהבה בשדות – מהרגעים האלו שמזג האוויר מעצב את החשיבה שלנו וגורם לנו לעבוד איתו ועם הצבעים שהוא מייצר. את יום האהבה של 2015 בחרנו לחגוג בשדה של כלניות, עם נשיקות של תותים, המון שמש ואפילו יותר מזה – אהבה. גם שם החלטנו לפנק אתכן בכרטיס ברכה מפנק להדפסה.

לפוסט המלא – לחצו כאן

valentine day at http://www.blogsomewhere.co.il/

הפקת פסח בוורוד ניאון – בפסח 2015 הכנו לכם רעיון לשולחן חג אחר. מה זה אחר? ממש אחר! כזה שיגרום לאורחים שלכם לפעור פה ולא לסגור אותו עד לתפילת שולחן ערוך. שילוב של ניאון וורוד ובוטניקה פראית היא, בעינינו, הדרך היפה ביותר לפתוח את האביב עם החג הכי מיוחד בשנה.

לפוסט המלא – לחצו כאן

Passover at http://www.blogsomewhere.co.il/

מדריך אי-שם לפריז – איפשהו באפריל 2015 נסענו לפריז והבאנו לכם משם את כל ההמלצות, הריחות, המראות והטירופים הפריזאיים הקטנים. איגדנו הכל לשני פוסטים ולמדריך מהודק שאפילו אפשר להדפיס ולשים במזוודה.

לפוסט המלא – חלק א – לחצו כאן

לפוסט המלא – חלק ב – לחצו כאן

Paris at http://www.blogsomewhere.co.il/

יום הולדת שנה לבלוג – במאי 22 חגגנו יום הולדת ראשון לבלוג. נרגשות ונסערות הרגשנו שלפני שנה יצאנו למסע עד השמיים וגם בחזרה. לכן, החלטנו לחלק לכן ערכת ירח מפנקת שכללה תחתיות לכוסות, ציפית לכרית, פוסטר ועוד מתנות חלליות במיוחד.

לפוסט המלא – לחצו כאן

Moon Birthday

DIY כרית לסלון – אחרי החזרה מפריז, במאי 2015 העלנו את ההדרכה הפשוטה, הכיפית והסופר משדרגת את הבית שהכנו לכבוד האביב. אם עוד לא הכנתן כרית כזו, אנחנו ממש ממליצות להכנס לפוסט ולנסות

לפוסט המלא – לחצו כאן

DIY Pillow

ראש השנה 2015 – בשנה העברית החדשה יצרנו לוק שלם לשולחן החג, העלנו DIY שווה להכנה של אוריגמי מנייר ואפילו חילקנו כרטיס ברכה לשנה החדשה. רוצות לשאוב השראה לשולחן אירוח מיוחד, זה הפוסט בשבילכן!

לפוסט המלא – שולחן החג – לחצו כאן

לפוסט המלא – ברכה וDIY אוריגמי – לחצו כאן

DIY at http://www.blogsomewhere.co.il/

הרגלים חדשים – ראש השנה ב-2015 גרם לנו לנסות לחפש דרכים ליצירת שינוי בחיים, חקרנו את תחום הטמעת ההרגלים בחיים ואפילו ביקשנו מכמה נשים מוצלחות במיוחד לשתף אותנו בהרגל אחד שהן הצליחו להטמיע בחייהן ושעשה להן ממש טוב, כדי שנוכל לשאוב מהן קצת השראה.

לפוסט המלא – לחצו כאן

new_goalsDIY מספרי שולחן – באוקטובר, לכבוד עונת החתונות, העלנו הדרכה קטנטנה למספרי שולחן עשויים מעץ מלא.  הכנו הדרכה למספרי שולחן סופר קלים להכנה, אבל גם כל כך יפים ויוצרים אפקט של וואוווווווו!

לפוסט המלא – לחצו כאן

DIY Wood Numbers

חנוכה – פוסט על חושך ואור – חנוכה 2015 נחגגה זמן קצר אחרי סדרה של פיגועים בפריז וזמן רב שישראל שקועה במציאות אלימה במיוחד. המציאות הזו גרמה לנו לחשוב על רגעים של אור גדול בתוך תקופות של חושך. ככה, הדלקנו נרות חנוכה, שמחנו על הניסים הפרטיים שלנו והעלנו הפקת חנוכה חגיגית, אפלה ומתוקה במיוחד. את אבקת הסוכר שנשארה עלינו אחרי הצילומים, היה קשה להסיר.

לפוסט המלא – לחצו כאן

Hanukkah 2015

פרויקט מפעם – בדצמבר 2015 חברנו לחנות מיוחדת של חפצים יד שנייה “מפעם” בחיפה והענקנו הזדמנות שנייה לארגז אירופאי וינטג’י עתיק. מארגז שתייה קשוח הוא הפך למדף עדין של חדר הילדים. בפוסט, העלנו כמה אופציות ורעיונות לפרויקטים של יד שנייה שמשדרגים את החלל הביתי.

לפוסט המלא – לחצו כאן

7_small

יומן לתיעוד היריון – לקראת סוף 2016, עם התהוותו של היריון חדש בצוות שלנו, התחלנו בהשקת יומן לתיעוד היריון. יומן שמטרתו היא תיעוד החוויות האישיות של ההריונית, שחווה כל יום גילויים חדשים. היומן אומנם עדיין על שולחן השרטוטים, אבל רצינו לשתף אתכן בתהליך העבודה. היומן עצמו יושק כבר בשנה החדשה.

לפוסט המלא – לחצו כאן

Pregnancy Diary

מאחלות לכם, וגם לנו, שנה אזרחית טובה, מלאה ברגעי אושר קטנים ומטריפים במיוחד. שרק נדע לעצור לפעמים ולהגיד תודה על מה שיש, לשאוף להגשים את מה שעדיין חסר ולחיות כל יום במלואו. 2016 שמחה!!

Web

יש פוסטים שאהבתן במיוחד, יש דברים שתרצו לראות בשנה החדשה? כתבו לנו, פה למטה יש מקום לתגובות. אנחנו תמיד שמחות לשמוע אתכן!

שלכן,

יעל ויעל

One thought on “לוח שנה 2016 במתנה (וגם סיכום קטן)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *