מחכה לנסיך שיבוא

16.09.14

outdoor Photoshoot

outdoor Photoshoot

הריון. כמה נשיות קורנת מן הצורה העגלגלה של הבטן, מן האישה המתנהלת לאט, יד אוחזת בטן, יד שנייה תומכת בניסיון לקום מהכיסא. היא מחכה לו, רוקמת בדמיונה את אישיותו, רוצה לפגוש אותו, יודעת שתעטוף אותו בכל מעודה.

outdoor Photoshoot

כמה ציפיות גלומות בתוך הגוף שהולך ותופח מידי יום, נושא בתוכו הבטחה לחיים חדשים. אישה בהריון מכילה עולם ומלואו, היא מקור של ביטחון ושל חום מחבק אבל גם של נשיות מתפרצת.

outdoor pregnancy

אישה. שני קצוות דיכוטומיים שמורים בתרבות שלנו לנשים. הדמות המפתה היא זאת הלא מוסרית, מסוכנת וארוטית, מגרה ומאיימת. מן הצד השני נמצאת דמות האם, היולדת, המגדלת והמטפלת, זו שמקריבה, מוסרית ולגמרי לגמרי א-מינית.

outdoor Photoshootoutdoor Photoshoot

באגדות זה תמיד ככה, הנסיכה הרכה מחכה לנסיך שלה, פעורת עיניים ופה, אף פעם לא סקסית מידי, אף פעם לא מגרה, רוצה להיות אשת איש ואז אם משפחה. מולה עומדת המכשפה שופעת החזה, סוערת, חושקת, זורעת הרס. האם אפשר לשבור את התבנית?

outdoor Photoshoot

אגדה. בניגוד לאגדות, מירית חיכתה להריון זמן רב משחשבה. בטקסט חשוף ואישי, היא סיפרה לעולם מה עובר על אישה שמחכה, לנסיך או לנסיכה.
outdoor pregnancyמחכה לנסיך שיבוא - צילומי היריוןoutdoor pregnancy מחכה לנסיך שיבוא - צילומי היריון

אחרי זמן רב של ציפייה, מירית נושאת את הבטן בגאווה, לא מוותרת על חלקים אחרים בעצמה, נשארת ייחודית ומפתה, נושאת מבט ישיר למצלמה. אישה, הריון, אגדה.
outdoor pregnancy מחכה לנסיך שיבוא - צילומי היריון outdoor pregnancy outdoor pregnancy

outdoor pregnancyoutdoor pregnancyoutdoor pregnancy

outdoor Photoshootoutdoor Photoshootמחכה לנסיך שיבוא - צילומי היריוןoutdoor pregnancyoutdoor pregnancyoutdoor Photoshootoutdoor pregnancyoutdoor pregnancyoutdoor pregnancyoutdoor pregnancyoutdoor pregnancyoutdoor pregnancyoutdoor Photoshootoutdoor pregnancyoutdoor pregnancyoutdoor Photoshoot

2 thoughts on “מחכה לנסיך שיבוא

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *