נעים להכיר, איתמר (וגם פוסטר מתנה)

17.08.16

הי!! המון זמן שלא היינו פה ואנחנו חייבות לכן הסברים.. הבלוג שלנו, אי-שם, אומנם עוסק בעיקר בעיצוב, אבל הוא בעיקר מקום מאוד אישי, עובר את אותן החוויות כמונו, את אותן הטלטלות ואת אותן השמחות. ככה, הבלוג הזה גדל ומשתנה יחד איתנו. לפעמים אנחנו נחשפות קצת יותר, לפעמים בכלל לא. הפעם אנחנו שמחות לספר שהסיבה להיעדרות הממושכת הייתה חופשת לידה.

New born

לפני שלושה חודשים איתמר נולד, יורש העצר של הבלוג, 3610 גרם של מתיקות אינסופית. יחד איתו, נולד גם תחום עניין חדש עבורנו – עולם הילדים, וכמובן שזה יבוא לידי ביטוי גם כאן.

2

אז נעים להכיר, איתמר. בינתיים אנחנו רוצות לחלק לכן מתנה לכבוד הולדתו של הגור (שכבר מתהדר בזוג ריאות חזקות וביכולת מדהימה להודיע גם לשכנים מתי הוא לא מרוצה..). בלינק הזה תוכלו להוריד פוסטר לחדר הילדים.

פוסט במתנה מבלוג אי שם

הדפסתן ותליתן? אנחנו רוצות תמונה!

נתראה בפוסט הבא,

יעל ויעל.

 

*התמונות בפוסט צולמות על ידי מירית קרמן האגדית.

3 thoughts on “נעים להכיר, איתמר (וגם פוסטר מתנה)

  1. StevenHob

    מה עושים חיילים משוחררים אשר חוזרים לחופשת סוף שבוע מקוצרת. אין להם הרבה זמן אבל אחרי שסגרו 21 בצבא הם מלאים לחצים ורוצים להשתחרר. אם הייתה להם חברה זה היה עוזר, אבל אין להם מי שתטפל ותדאג להם. אל תבזבזו את הזמן, צאו לבלות עם נערות ליווי, זה יותר טוב מכל בחורה אחרת. נערת ליווי יודעת לטפל בגבר יותר טוב מכל חברה ולכן היא הפתרון הטוב ביותר למקסימום הנאה במינימום זמן. פתרון מושלם למי שחוזר מהצבא לחופשה קצרה. גם אם אין לכם מקום לבלות בו אתם לא צריך צריכים להיות מודאגים, ניתן להזמין נערה ולבלות איתה באחת הדירות הדיסקרטיות.

    נערות ליווי בהרצליה

    Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *