ברכה לראש השנה – מתנה להורדה

07.09.15

כרטיס ברכה לראש השנה

אחרי אוגוסט מהביל למדי, מתחילים לרחרח את רוחות הסתיו.. לא? אנחנו רק חולמות את זה? בכל אופן, הקלה במזג אוויר או לא, ראש השנה כבר אוטוטו כאן והוא מביא איתו, כהרגלו, את החשק לנקות הכל, לסדר את החיים מחדש ולהתחיל שוב.

Rosh hashana card

המון זמן לא היינו כאן, שקענו בטרדות החיים. לפעמים זה מטריד לגלות כמה קל להישאב לכל המטלות, לחובות שלנו ולהזניח את המקומות שעושים לנו טוב. ככה קרה לנו, אלא שלאט לאט שתינו הרגשנו שמשהו לא שלם בפנים, העשייה של ההפקות לבלוג חסרה לנו יותר מידי. אז חזרנו!  יותר מהכל, חזרנו לעצמנו, לדברים שאנחנו אוהבות לעשות ו(אנחנו מקוות) משמחים גם אחרים . חזרנו כדי להכין שולחן חג אחר מיוחד ומשגע, כמו שאנחנו אוהבת.

אבל לפני הקמת השולחן עצמו, יש סידורים לעשות, ברכות לשלוח, קישוטי שולחן להכין. ובשביל זה אנחנו כאן, הכנו כרטיסי שנה טובה לשליחה עבורכם, כל מה שצריך זה רק ללחץ כאן ולהוריד למחשב. את הכרטיס אפשר להדפיס דו צדדי או רק צד אחד, זה נתון לבחירתכם!

1_2

ואחרי ששלחנו ברכות לראש השנה, הגיע הזמן להתחיל להכין את שולחן החג. הבאנו לכם פרויקט אוריגאמי פשוט יחסית ומהמם ביופיו. מצאנו אותו כאן והחלטנו להכין ולהראות לכם. אז תכינו מהר מהר כמה יהלומי נייר מתוקים כאלו וחכו, כי ממש תכף נעלה הפקת שולחן חג נפלאה והיהלומים האלו הם ממש, אבל ממש חובה.

DIY

מתחילים בריבוע נייר בגודל 16*16 ס”מ מבריסטול עבה או נייר דק. מהניסיון שלנו, נייר בעובי 170 גרם הוא המושלם ביותר, אבל עוביים שונים עבדו בהחלט.

DIY

DIY

DIY

DIY

DIY

נכון שהם פשוט מתוקים לאללה?? אז חכו לנו, אנחנו כבר חוזרות עם השראה לשולחן חג. כבר באות

Rosh hashana card

הכנתם יהלומי נייר או הדפסתם את הברכה? אנחנו רוצות לראות! שלחו לנו ל[email protected]

One thought on “ברכה לראש השנה – מתנה להורדה

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *