שנה חדשה: שולחן חג

09.09.15

ראש השנה

הנה היא הגיעה, שנה חדשה, הזדמנות לחשבון נפש. ניסינו כל אחת מאיתנו להיזכר בשנה הקודמת, איפה היינו ולאן הגענו (אם בכלל מגיעים לאנשהו). חייבים לבחון את הקודמת לפני שמתחילים עם החדשה, עם נפש נקייה, עם הבנה קצת (אבל ממש קצת) יותר טובה לגבי עצמנו ולגבי הסביבה. אגב זכרונות, הנה הפוסט של שנה שעברה

שולחן חג ראש השנה

תווית שנה טובה שעשויה מפימו שעשינו בעצמנו

אחרי שסיימנו לסקור את מה שעשינו, את אינסוף הדברים שתכננו להגשים ולא הספקנו, את החוויות, הרגשות ואת מלאי הזכרונות שאספנו, התחלנו לחשוב על החג עצמו. מזג האוויר בחוץ אומנם ממש לא מנקה עבורנו את העולם… אבל אנחנו ניקינו את שולחן העבודה שבראש, זרקנו את המיותר, סידרנו את שנשאר, ואנחנו מוכנות להתחיל בהכנות.

Holiday table by Somewhere Blog - http://www.blogsomewhere.co.il/

ראש השנה

DIY paper diamonds

בשביל סעודת החג, זו שמסמלת יותר מהכל חג ישראלי, הכנו שולחן שמשלב קצת גיאומטריה, קצת צבעים רגועים, ושילוב של חומריות חדשה ומרעננת. את יהלומי הנייר הכנו בעצמנו והעלנו לכאן בבלוג. זוכרות?

שולחן חג לראש השנה

שולחן חג

רימונים

Apple with honey

Apple with honey

מתלבטות/ים מה להכין לארוחת החג? אנחנו רוצות להמליץ בחום רב על עוגת התפוחים של הבלוג המופלא (זה שכל מתכון שלו יוצא טוב) “אז מה את עושה כל היום”. את המתכון אפשר למצוא כאן. כדי לטבען את העוגה, החלפנו את הביצה ב-113 גרם של מחית תפוחים ואנחנו מוכרחות לומר שמדובר באחת העוגות הקלות להכנה והטעימות שהכנו.

Rosh hashana

Apple pie

Apple pie

עוגת התפוחים של “אז מה את עושה כל היום”

ומה עושים עם יהלומי הנייר אחרי החג? ובכן, אנחנו כבר תלינו אותם על ענף בבית, תזכורת מתוקה לחג נפלא כל כך, להתחלות חדשות, נוצרים בתוכם את כל ההבטחות, מוכנים/ות לחג?

Rosh hashana decor

Rosh hashana

שנה טובה חברות וחברים, מאחלות לכולנו שנגשים, שנמשיך לצעוד בדרכים שטובות לנו, שנהיה טובים לסביבתנו, ושנאהב. שנה טובה, מאי-שם.

One thought on “שנה חדשה: שולחן חג

  1. Pingback: לוח שנה 2016 במתנה (וגם סיכום קטן) • אי-שם

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *