מסע עד השמיים ובחזרה | יומולדת שנה לבלוג אי שם

10.05.15

blog somewhere birthday

עד אי שם וגם בחזרה. בלוג “אי-שם” התחיל כשהחלטנו לצאת למסע משותף של חיפוש, גילוי ומחקר של כל מה שאנחנו אוהבות. רצינו ליצור בתחום מוכר את הסגנון הייחודי שלנו, ולא ממש ידענו לאן נגיע, אבל ידענו שכדאי לצאת לדרך, כי רק ככה מגיעים למקומות קסומים.

birthday box

יצאנו לדרך ב-22 במאי, עוד מעט שנה, חיפשנו את אי-שם, את המקום האחר, הלא מוכר והלא צפוי, את מה שעוד לא ניסינו, את מה שעוד לא ראינו. מסע למקומות רחוקים, פיזית ורעיונית ורצינו להביא את אי-שם אלינו, לכאן.

6-1

היו רעיונות שהגיעו במהירות, טסו לעברנו, ממש שמענו את הרעש המתגלגל שלהם מרחוק ובשניות הם התגבשו…  כל כך מהר, שהיינו צריכות לתפוס אותם בזנב כדי שלא ייברחו מאיתנו. דוגמא לכזו הפקה היא צילומי ההיריון של מירית קרמן כסיפור אגדה על נשיות אחרת. בערב חורפי ישבנו בבית קפה, היו לנו שעתיים להחליט על רעיון ולגבש תוכנית פעולה. אחרי שתי כוסות יין ופינג פונג רעיוני, הכל כבר היה ברור. לעומת זאת, היו רעיונות שלקח לנו זמן לגבש, שלא היינו בטוחות לגביהם, שבין אזעקה לצבע אדום הלכו וקיבלו גוונים אחרים, חיוביים ומיוחדים, רעיונות שהרעידו גלים בעולם העיצוב גם מעבר לים, כזה היה הקוקטייל הסודי שעוצב עם משחקי בריכה מתנפחים. צילמנו בין האזעקות, נחושות שלא להפסיק.

7 coffee coasters from somewhere blog

בחורף, היו הפקות מכורבלות, הפקות שלא היה לנו זמן אליהן, שבין יום עבודה לעוד לילה חסר שינה של לימודים, התגבשו כמעט מעצמן, כמו הפקת החורף של צביעת המפיות. יש דברים שמצאנו באינטרנט, ולפעמים ממש חשפנו קצת מעצמנו.

reach for the moon poster from somewhere blog

coffee coasters from somewhere blog

reach for the moon pillow from somewhere blog

במבט לאחור אנחנו מבינות, שיחד איתכן, עשינו מסע, מסע עד הירח. כי כזה הוא הירח, מהפנט, מסקרן, יפיפה בכל כיוון, נמצא אי-שם, בלתי נגיש, אבל במרחק ראייה, כדי שתמיד נשאף להגיע אליו.

coffee coasters from somewhere blog

blog somewhere birthday

לכבוד יומולדת שנה של בלוג אי-שם, אנחנו רוצות לצייד אתכם בערכת ירח, ערכת אי-שם. את המתנה נגריל בין קוראינו וקוראותינו היקרות עד ל22 במאי, יום ההולדת שלנו. מוזמנות ומוזמנים להכנס לעמוד הפייסבוק שלנו, לשתף את התמונה ולהשתתף בהגרלה על הירח שלנו.

הגרלת יום הולדת בבלוג אי שם

ערכת ירח מתנה מאי-שם

blog somewhere birthday

בלוג אי-שם Reach for the moon

3 thoughts on “מסע עד השמיים ובחזרה | יומולדת שנה לבלוג אי שם

  1. Pingback: DIY - עיצוב כרית לסלון - אי-שם

  2. Pingback: לוח שנה 2016 במתנה (וגם סיכום קטן) • אי-שם

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *